#DES2018 | Digital Business World Congress – Poszukujesz nowych rynków dla swoich rozwiązań i produktów technologicznych w Europie, Indiach oraz Ameryce Północnej i Południowej?

In Aktualności by js25480 Comments

Poznaj DES | Digital Business World Congress, globalną platforma, która umożliwi Ci zdobycie istotnych kontaktów biznesowych pozwalających na szybki rozwój przedsiębiorstwa. Ponad 81% odwiedzających DES pracuje na stanowisku menedżera lub dyrektora wyższego i średniego szczebla, co oznacza, że 2 na 3 osoby, które spotkasz na targach, może podjąć decyzję o zakupie rozwiązania lub produktu twojej firmy. Co więcej, 26% gości to przedstawiciele międzynarodowych firm, z ponad tysiącem pracowników na całym świecie.

Mamy przyjemność zaprosić na oficjalne otwarcie targów technologicznych DES | Digital Business World Congress w  Madrycie. Porozmawiaj z naszym przedstawicielem oraz poznaj możliwości wystawiennictwa na targach w ramach Polskiego Pawilonu i w efekcie pozyskać międzynarodowych partnerów rozwijając się na rynku międzynarodowym i zwiększając sprzedaż.

#DES2018 | Digital Business World Congress:

DES | Digital Business World Congress to międzynarodowe targi technologiczne skupiające firmy, organizacje, oraz kongres, odwiedzany corocznie przez ponad 18 tysięcy menedżerów i dyrektorów średniego i wyższego stopnia, którzy przyjeżdżają do Madrytu, aby poznać najnowsze rozwiązania technologiczne i pozyskać nowych partnerów biznesowych.

Istotną częścią wydarzenia, poza strefą Expo z ponad 300 wystawcami, którzy prezentują rozwiązania z takich obszarów jak  Internet of ThingsCloudCybersecurityBig Data,  Connectivity, Digital Marketing wśród wielu innych; to Digital Business World Congress, czyli kongres kompleksowo podejmujący zagadnienia Transformacji Cyfrowej, z unikalnymi success stories, opisującymi nowe modele biznesowe, strategie dotyczące przywództwa i customer engagement, podzielone przez 10 forów tematycznych, każde poświęcone wpływowi technologii na różne sektory, m. in. Przemysł 4.0., Bankowość i Ubezpieczenia, Handel detaliczny i Handel elektroniczny, Motoryzacja, Miasta i Sektor Publiczny, Zdrowie i Farmacja.

Link do DES2018:

Home

Leave a Comment