Digital Enterprise Show 2017

In Wydarzenia by Max Czapski1 Comment

Digital Enterprise Show #DES2017 zaproszenie na prezentację w Warszawie

Wtorek, 7 lutego 2017 godz. 10:00 do 11:30, w Centrum Informacyjnym PAIiIZ, ul. Bagatela 12. Wstęp wolny / zapisy: 
https://www.eventbrite.es/e/digital-enterprise-show-des2017-zaproszenie-na-prezentacje-w-warszawie-registration-31120285612?aff=es2

Najbliższa edycja Digital Enterprise Show #DES2017 (www.des-madrid.com), największych światowych targów technologicznych poświęconych Cyfrowej Transformacji, odbędzie się 23-25 maja w Madrycie. Wydarzenie corocznie skupia ponad 18.000 menedżerów z blisko 50 krajów z całego świata.

 

DES2017 jest doskonałą platformą networkingową, która umożliwia zdobycie istotnych kontaktów biznesowych pozwalających na szybki rozwój przedsiębiorstwa. Ponad 81% odwiedzających DES pracuje na stanowisku menedżera lub dyrektora wyższego i średniego szczebla, co oznacza, że 2 na 3 osoby, które spotkasz na targach, może podjąć decyzję o zakupie rozwiązania lub produktu twojej firmy. Co więcej, 26% gości to przedstawiciele międzynarodowych firm, z ponad tysiącem pracowników na całym świecie.
Podejmowane zagadnienia dotyczą rozwoju MŚP, korporacji oraz sektora publicznego w obliczu postepujących zmian technologicznych znanych jako Cyfrowa Rewolucja. Celem spotkania jest aktywacja międzynarodowej wymiany w sektorach biznesu, firm technologicznych, startupów, klastrów, inkubatorów, akceleratorów biznesu, konsultantów i aniołów biznesowych oraz funduszy venture capital.

 

Odkryj, na którym etapie cyfrowego rozwoju znajdują się twoi klienci.

Czy wiesz na którym etapie cyfrowego rozwoju (Digital Maturity Journey) znajdują się Twoi klienci? Odkryj, w jaki sposób Cyfrowa Transformacja może wpłynąć na rozwój Twojego biznesu.

 

  • Cloud • BigData & Analytics • Cyberbezpieczęśtwo • IoT • Business Intelligence • Digital Marketing

 

Potwierdź swoją obecność jeszcze dziś!

 

Tech Solutions

Tech Solutions

 

Digital Maturity Journey

Digital Maturity Journey

Comments

Leave a Comment